Oferta

 

 

smileyATRAKCJEsmiley

Dla gości dostępna w cenie mała - dwuosobowa łódka wędkarska - silnik we  własnym zakresie .

Slip na miejscu .

ROWERY I GRZYBOBRANIE

Rozciągające się wokół lasy zachęcają do wycieczek rowerowych, spacerów, a miłośnikom grzybobrania gwarantują owocne zbiory. Goście do dyspozycji mają 5 rowerów w cenie wynajmu domu (jeden z rowerów ma siedzisko dla dziecka) i oczywiście w sezonie grzyby w lesie.

 

GRILL I OGNISKO

Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko z ławeczkami , grill oraz taras- z widokiem na rzekę- z meblami ogrodowymi i leżakami, na którym można pogrillować i z przyjemnością wypić poranną kawę wsłuchując się w śpiew słowików lub rozłożyć się wygodnie w hamaku.

 

KAJAKI I RZEKA

Do dyspozycji gości są dwa kajaki w cenie wynajmu domu, pomost (w zależności od wysokości wody w rzece) i świetne łowiska obfitujące w rybę, którą złowić trzeba samemu.

Zejście po schodach nad rzekę , gdzie obok pomostu przygotowane jest romantyczne miejsce z ławeczką do podziwiania widoków zachodzącego słońca.

PLAC ZABAW i BOISKA

Dysponujemy placem zabaw przygotowanym dla starszych jak i młodszych dzieci. Nikt nie powinien się nudzić. Do dyspozycji dzieciaków jest: mini boisko do gry w piłkę nożną,boisko do gry w siatkówkę i babingtona, kosz do koszykówki, huśtawka, piaskownica ,zjeżdzalnia i hamak.

 

HUŚTAWKA Z WIDOKIEM NA RZEKĘ

 

Na niej z przyjemnością spędzisz czas i w pełni się zrelaksujesz.

 

 

STADNINA KONI

W pobliżu znajduje się stadnina koni , gdzie można pojeździć konno , wykupić naukę na lonży , jechać z instruktorem w teren , prowadzona jest też hipoterapia dla dzieci.

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.